KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12948724

nr 1294 8724

Stephan Sinding

(1846-1922), Norge

Skulptur, Huvud. Signerad, daterad 1892. Lergods. Höjd: 27 cm

Stephan Sinding, norsk-dansk skulptör född 1846, död 1922.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 2 december 2019
kl 20:11:28

2/12 20:05:30 1      Vinnande bud

Stephan Sinding

Läs mer om Stephan Sinding
Lergods